
15:46, 27 жовтня 2025 р.
Надійне джерело
У Полтаві опалювальний сезон розпочнеться 3 листопада

Фото: 0532.ua
У зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря виконавчий комітет Полтавської міської ради, 27 жовтня ухвалив рішення розпочати опалювальний сезон 2025/2026 років із 3 листопада.
Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.
Як зазначено у рішенні, яке було оприлюднено на сайті Полтавської міської ради, теплопостачальні організації, управління житлово-комунального господарства, районні ради міста, ОСББ, ЖБК та інші експлуатуючі організації мають забезпечити виконання вимог цього рішення в межах своїх повноважень.

Контроль за виконанням покладено на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та начальника управління ЖКГ Тараса Панасенка.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
11:56, 5 січня
24
11:17, 7 січня