• Головна
  • На Полтавщині чоловіка засудили до 8 років ув’язнення за спробу зґвалтування неповнолітньої
17:30, 15 жовтня
Надійне джерело

На Полтавщині чоловіка засудили до 8 років ув’язнення за спробу зґвалтування неповнолітньої

Фото: Ілюстративне.

Фото: Ілюстративне.

Подія сталася влітку 2024 року, коли нетверезий житель Миргородського району проник до будинку, де перебувала неповнолітня дівчина. Чоловік намагався її зґвалтувати, але потерпіла змогла втекти та покликати на допомогу.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

Слідством установлено, що влітку 2024 року мешканець Миргородського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, без дозволу зайшов у будинок, де жила 16-річна дівчина з родиною. Переконавшись, що вона вдома одна, чоловік накинувся на неї, намагаючись зґвалтувати.

Дівчина чинила активний опір, вирвалася від нападника, втекла через вікно та звернулася по допомогу до сусідів і родичів.

Попри те, що обвинувачений не визнав свою провину, докази та результати експертиз підтвердили його причетність до злочину. Суд погодився з позицією прокурорів і призначив покарання у вигляді 8 років ув’язнення. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #злочин #суд.
Оголошення