• Головна
  • У Полтаві чоловік розпилив газовий балончик у військового та поліцейського
12:50, 13 жовтня
Надійне джерело

У Полтаві чоловік розпилив газовий балончик у військового та поліцейського

Фото: ШІ.

Фото: ШІ.

Інцидент стався у Полтаві, коли група оповіщення ТЦК зупинила місцевого жителя для перевірки військово-облікових документів. Чоловік намагався уникнути контакту, а згодом розпилив у бік військового та поліцейського газовий балон, спричинивши їм легкі тілесні ушкодження.

Про це повідомили в Єдиному реєстрі судових рішень.

 За даними суду, чоловік, помітивши службовців, почав тікати, а коли його наздогнали - застосував проти них перцевий газовий балон. У результаті обидва отримали легкі тілесні ушкодження.

Після інциденту порушник був затриманий. Під час судового розгляду він повністю визнав свою вину, розкаявся та запевнив, що не мав наміру завдати серйозної шкоди.

Суд визнав його винним у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 345 та 350 Кримінального кодексу України - умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу та службовій особі.

Чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі, однак звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ТЦК #злочин.
Оголошення