• Головна
  • Полтавець отримав арешт за відео із закликами до агресивної війни
14:00, 15 вересня
Надійне джерело

Полтавець отримав арешт за відео із закликами до агресивної війни

Фото: Ілюстративне.

Фото: Ілюстративне.

У вересні 2025 року апеляційний суд підтвердив вирок чоловікові з Полтави, який поширював відео із закликами до агресивної війни. Суд встановив, що його звернення не містило закликів до зміни кордонів України, але пропагувало насильство.

Про це повідомили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У лютому 2022 року чоловік записав відеозвернення до російських військових, закликаючи їх боротися за «Русь». Судова експертиза підтвердила, що відео містило публічні заклики до агресивної війни.

Суд першої інстанції визнав його винним і призначив покарання у вигляді арешту на 5 місяців і 8 днів. Апеляційний суд залишив вирок без змін, зазначивши, що покарання відповідає тяжкості скоєного злочину.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #зрада #суд.
Оголошення