
17:32, 3 серпня 2025 р.
Надійне джерело
«Ворскла» розпочала сезон у Першій лізі з перемоги

«Ворскла» розпочала сезон у Першій лізі з перемоги. Фото: зі сторінки клубу
2 серпня на стадіоні імені Олексія Бутовського в Полтаві стартував новий сезон VBET Першої ліги. У першому турі «Ворскла» перемогла «Фенікс-Маріуполь» з рахунком 2:1. Про це повідомили на сайті клубу.
Полтавці вперше за 30 років зіграли матч у Першій лізі. На 3-й хвилині гості відкрили рахунок, однак команда відігралася завдяки голам Буренка та Татаркова (з пенальті).
Наступну гру «Ворскла» проведе вдома 8 серпня проти ФК «ЮКСА».
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:17, 22 червня
12:00, 13 червня
5
13:33, 21 червня
68