![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:31, 12 жовтня 2013 р.
У Кременчуці замінували будівлю міської ради
Наразі журналістам відомо лише, що бомбу не знайшли. Людей евакуювати не довелося – адже сьогодні вихідний. А от мінера вирахували практично за півгодини. Ним виявився місцевий дідусь.
Є підозра, що затриманий має проблеми з психікою. За словами правоохоронців, останнім часом на Полтавщині такі нерозумні вчинки стають ледь не традицією. І це при тому, що відповідальність за «жарт» – 6 років за гратами.
Подробиці – незабаром на нашому сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...