
13:44, 6 липня 2025 р.
Надійне джерело
З російського полону повернулися двоє жителів Полтавщини

Українській військові, які повернулися з полону. Фото: Володимир Зеленський
Відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернулися українські захисники і цивільні, які з 2022 року перебували в російському полоні.
Про це повідомив т.в.о. начальника ПОВА Володимир Когут.
Попередньо, серед звільнених – двоє людей з Полтавщини.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
15:06, 18 червня
2
14:17, 20 червня
17
15:21, 22 червня
15:12, 22 червня
1
14:17, 20 червня
13