
14:48, 22 червня
Надійне джерело
На Полтавщині перевірили будівництво фортифікаційних споруд: виявили недоліки, які усунуть

Фото: ілюстративне
На Полтавщині продовжується зведення фортифікаційних споруд. Представники обласної влади спільно з військовими провели виїзну перевірку об’єктів оборони, оцінили якість виконаних робіт та вказали на незначні недоліки, які найближчим часом мають бути усунуті.
про це повідомив Володимир Когут.
Фортифікаційні роботи на території Полтавської області перебувають під постійним контролем. Незважаючи на те, що регіон не є зоною активних бойових дій, обласна влада наголошує на важливості завчасної підготовки та зміцнення обороноздатності.
Під час огляду споруд разом із військовими перевірили якість робіт на місцях. За підсумками інспекції виявили окремі незначні недоліки, на усунення яких уже дано відповідні доручення. Загалом стан укріплень визнано задовільним, а якість виконання підрядниками – належною.
«Підготовлені – значить захищені. Ми маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Війна триває, і наш обов’язок — зробити все можливе для захисту жителів області», — наголосили в обласній адміністрації.
Будівництво оборонних об’єктів продовжується згідно з графіком, і всі роботи перебувають на постійному контролі.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 18 червня
16:35, 30 червня
22:10, 3 липня
06:55, 7 липня
live comments feed...