• Головна
  • Футзальні команди з Полтавщини вибороли два «золоті» трофеї на змаганнях «Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч»
10:31, 21 червня
Надійне джерело

Футзальні команди з Полтавщини вибороли два «золоті» трофеї на змаганнях «Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч»

Фото: ОВА

Фото: ОВА

Футзалісти з Полтавщини блискуче виступили на V етапі «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» та здобули для області дві золоті медалі. Зокрема, команда дівчат 9–11 класів «Королівські грифи» з Гребінки впевнено перемогла суперниць з Одещини у фіналі з рахунком 4:1.

Про це повідомили в ОВА.

Команда «Ірбіс» із Полтавського НВК №16 теж здобула перше місце і «золото» турніру серед юнаків 9-11 класів. Наші хлопці в фінальному поєдинку обіграли суперників із Житомирщини з рахунком 7:6.

«Вітаємо футзалістів із успішним звершенням сезону шкільних ліг! У якості призів наші чемпіони отримали кубок, медалі, футбольні м’ячі та путівки до літнього табору «Пліч-о-пліч», – йдеться у повідомлені.

Відтепер на дівчат попереду очікують, ще фінальні змагання з волейболу, регбі-5, футзалу (середні класи), гандболу та шахів. 

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорт #олімпійці #премії
ТОП новини
На «Хитрому» ринку Полтави: смородина по 100 гривень, огірки від 25, черешня тримає ціну на рівні 135 гривень
Хлопчику, на якого у Полтаві впало дерево, знову стало гірше: родина просить допомоги
Понад 4 мільйони гривень спрямували полтавцям у межах програми «Турбота» для надання матеріальної допомоги
Полтавська громада прощалася з Тамарою Пивовар, яка загинула внаслідок російської атаки безпілотниками по місту (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Оголошення
live comments feed...