• Головна
  • Новий соціальний гуртожиток на Полтавщині вже прийняв понад 20 переселенців
17:34, 11 травня
Надійне джерело

Новий соціальний гуртожиток на Полтавщині вже прийняв понад 20 переселенців

Скріншот з відео Володимира Когута

Скріншот з відео Володимира Когута

На Полтавщині відкрили соціальний гуртожиток для проживання родин та одиноких громадян із числа ВПО. Будівельні роботи з реконструкції та капітального ремонту розпочали у 2023 році.

Про це повідомив т.в.о начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.

«Провели термомодернізацію, замінили вікна, облаштували житлові кімнати, кухні та санвузли. Наразі у закладі мешкають більше 20 людей», - йдеться в повідомленні. 

Проєкт реалізували за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ, місцевого бюджету, а також гуманітарної допомоги благодійників. Спільно на всіх рівнях працюємо, аби створити комфортні умови для проживання та соціалізації ВПО в громадах.

Нагадаємо, що цей соціальний гуртожиток для ВПО відкрили у Глобинській громаді.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гуртожиток #ВПО #Полтавщина #житло
Оголошення
live comments feed...