
14:51, 9 травня
Надійне джерело
У Кременчуці в лікарні помер велосипедист, якого збив автомобіль: обставини розслідує поліція

Велосипед. Фото: поліція Полтавщини
Сьогодні, 9 травня, в лікарні Кременчука помер 44-річний велосипедист, якого ушпиталили з тілесними ушкодженнями після ДТП. Поліція проводить досудове розслідування.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.
Нагадаємо, що дорожньо-транспортна пригода сталася 8 травня близько 13:40 на вулиці Шевченка в Кременчуці. Автомобіль Chery, під керуванням 38-річної жінки, зіткнувся з велосипедом, яким керував 44-річний місцевий житель. Унаслідок зіткнення велосипедиста з травмами госпіталізували до медичного закладу.
«На жаль, врятувати життя чоловікові не вдалося», - йдеться в повідомленні.
Слідчими Кременчуцького районного управління поліції під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:35, 9 травня
09:03, 2 травня
07:21, 12 травня
10:22, 3 травня
live comments feed...