
16:33, 27 березня 2025 р.
Надійне джерело
На Полтавщині планують створити військово-патріотичні табори для молоді

У Полтавській ОВА обговорили ініціативу створення військово-патріотичних таборів для молоді за участі військових 3-ї штурмової бригади ЗСУ.
Т.в.о. начальника ОВА Володимир Когут і його заступник Антон Чубенко зустрілися з представниками бригади, щоб визначити формат навчань і залучення ветеранів до підготовки молоді.
"3-я штурмова бригада – не тільки найсучасніший, а й один з найефективніших підрозділів ЗСУ, який має безцінний бойовий досвід і знання. Зі свого боку команда Полтавської ОВА готова усіляко сприяти і допомагати, надавати необхідну матеріально-технічну базу, залучати фінансовий ресурс для реалізації ініціатив", – розповів Володимир Когут.
Військові наголосили, що готові передавати бойовий досвід та допомагати у навчанні.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як вивчити польську ще вдома, до переїзду до Польщі
Новини компаній
14:51
CentroLab — лабораторія, у якої вчаться професіонали
Новини компаній
12:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:40, 22 червня
18:04, 28 червня
10:33, 24 червня
15:12, 22 червня
2
11:06, Вчора