• Головна
  • КРУ: в Микільській школі виявили фінансових порушень на 35,43 тис. грн.
10:32, 26 серпня 2009 р.

КРУ: в Микільській школі виявили фінансових порушень на 35,43 тис. грн.

Контрольно-ревізійне управління в Полтавській області проводило планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Микільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавського району Полтавської обласної ради. За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 35,43 тис. грн. За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні трьох посадових осіб школи-інтернат складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

Керівництву школи-інтернату направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавського району та головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках школи-інтернату, відкритих в органах Державного казначейства

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...