• Головна
  • Полтавська студентка у Малазії вирішуватиме світові проблеми
11:29, 30 вересня 2013 р.

Полтавська студентка у Малазії вирішуватиме світові проблеми

Полтавська студентка поїде на міжнародний форум Global Startup Youth в Куала-Лумпурі, столиці Малазії.

8-11 жовтня відбудеться міжнародний форум , який об’єднає молодих активістів, програмістів, експертів та лідерів з 90 країн світу. Участь у ньому візьме й представник з Полтавщини.

18-річна Юлія Матвієнко, студентка 3 курсу Полтавського юридичного інституту Національного Університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», стала однією із учасників форуму. Дівчина вже не перший рік займається соціальною діяльністю.

Даний проект стане однією із ключових подій 4-го щорічного Міжнародного Самміту Підприємців (4th Global Enterpreneurship Sumit), вперше проведеного у 2010 році у США за ініціативи президента Барака Обами. Протягом трьох днів з учасниками будуть працювати 110 експертів та професіоналів з усього світу, для того, щоб надихнути  молодь на глобальні зміни.

Учасники будуть працювати над вирішенням світових проблем в одному із чотирьох секторів: Здоров'я, Освіта, Навколишнє середовище і Розширення можливостей жінок. Найефективніші ідеї будуть перзентовані світовим лідерам.

– Я обрала так званий екологічний сектор. Зазвичай люди лякаються говорити про екологію, вважаючи, що з такими масшатабними проблеми простій людині не впоратись. На мій же погляд, кожний із нас є краплею в океані, але разом ми можемо змінити будь-що, – впевнена Юлія.

Довідково

Форум організовано в рамках програми Startup Malaysia — малазійського відділу всесвітньої програми Іефекгз, що підтримує громадські ініціативи, створюючи базу ідей та ресурсів для активістів, співпрацюючи з міжнародними організаціми. Будує свою діяльність на основі інноваційних технологій для розвитку підприємництва у певній країні.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...