• Головна
  • ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013»
09:29, 30 вересня 2013 р.

ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013»

Члени "ВелоПолтави" взяли участь у Міжнародному бізнес-турсалоні "Полтавщина-2013" та в його рамках провели велоекскурсію містом-курортом Мигрогод.
Бізнес-турсалон - це перший великий туристичний захід на Полтавщині, що включав в себе форум-спілкування, виставку туристичних експозицій і пропозицій, екскурсію знаменитим курортом та велоекскурсію музеями міста.
Представники "ВелоПолтави" з цікавістю подивилися виставку а також поспілкувалися та обмінялися досвідом з представниками районів Полтавської області - Комсомольська, Хорола, Зінькова, Лохвиці. На турсалоні були також представники Болгарії, Грузії, Брянської області (Росія), Мінська (Білорусії) та інших країн.
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-1
Полтавщина цікава своїми мальовничими ландшафтами та історичними пам'ятками, і в любому куточку нашої області, кожний турист або велотурист знайде для себе щось цікаве!
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-2
 
Родзинкою бізнес-турсалону стала цікава велоекскурсія музеями: Кераміки, Гурамішвілі та Краєзнавчим... Дуже багато цікавого, невідомого та нового було побачено та почуто під час неї. Тому усім, кому доведеться бути в Миргороді рекомендуємо відвідати ці культурні заклади. Також дуже цікаво було оглянути забудову та оформлення санаторіїв і пансіонатів у цьому місті-курорті.
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-3
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-4
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-5
На завершення заходу всі учасники турсалону змогли послухати та потанцювати під запальні пісні групи "Фрістайл" а також подивитись феєрверк.
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-6
Поверталися в Полтаву автобусом у доброму гуморі і піднесеному настрої, а також з новими задумами маршрутів та планами велопоходів на новий велорік!
ВелоПолтава на Міжнародному бізнес-турсалоні «Полтавщина-2013», фото-7

Коментарі

Оголошення
live comments feed...