• Головна
  • Полтавські гандболісти гідно виступили на турнірі
15:30, 27 вересня 2013 р.

Полтавські гандболісти гідно виступили на турнірі

З 24 по 25 вересня в Полтаві пройшов відкритий юнацький турнір з гандболу, присвячений Дню міста, в якому взяли участь команди з міст Києва, Запоріжжя, Полтави та Дніпродзержинська.

Змагання проводилися на базі спортивного комплексу Управління міністерства внутрішніх справ України за підтримки Олексія Більчича, заступника голови фізкультурно-спортивного товариство «Динамо Україна».

Приємно відзначити, що даний турнір започаткований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради саме в дні святкування 70-річчя визволення міста від фашистських загарбників та планується проводити щорічно. З метою пропаганди такого виду спорту як гандбол та здорового способу життя серед молоді нашого міста ввести в традицію юнацький турнір з гандболу. Будемо сподіватися, що в подальшому будуть брати участь більше команд з України та зарубіжжя, а сам турнір стане традиційним.

Слово для привітання спортсменів взяли Ромас Олена Миколаївна, начальник управління сімї, молоді та спорту, Полевой Олексій Володимирович, директор Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи№1 та Нестеровський Олександр Вікторович, головний суддя змагань. Привітали учасників змагань художніми номерами гімнастки, вихованки дитячо-юнацької спортивної школи №4.

Згідно результатів змагань перемогу виборола команда міста Києва, ІІ місце посіла команда міста Полтави, та ІІІ місце – Запоріжжя.

Зі слів, учасників турніру, висловлено, що гуляючи вулицями міста у вільний від змагань час, вони переконалися у красі та гостинності Полтави.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...