• Головна
  • Правоохоронці Зіньківщини розшукали дівчинку, яка заблукала у лісі
11:46, 27 вересня 2013 р.

Правоохоронці Зіньківщини розшукали дівчинку, яка заблукала у лісі

Нещодавно близько 21 години до чергової частини Зіньківського райвідділу надійшло повідомлення від 19 – річної мешканки села Дейкалівка про те, що її 14–річна сестра,ще в обідній час пішла по гриби до лісу,але додому не повернулась.

До села негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з заступником начальника райвідділу міліції Русланом Чаусом. Негайно по приїзду міліціонерами було організовано ретельний огляд лісового масиву. І вже через деякий час дитину правоохоронці розшукали.

Як виявилось, дівчинка зайшла надто далеко в ліс і заблукала, а всі спроби вибратись самотужки виявилися марними. На щастя оперативність міліції допомогла попередити біду та допомогти дитині вийти з лісу цілою та неушкодженою.

Шановні батьки! Міліція Полтавщини вкотре звертається до вас з проханням більше уваги приділяти своїм дітям, контролювати їх вільний час, проводити з ними роз’яснювальні бесіди, які попереджатимуть такі прикрі випадки. І пам’ятайте, якщо з вашою дитиною і трапилась така біда – негайно телефонуйте до міліції! Адже оперативність – один із головних складових успішного розшуку дитини.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...