• Головна
  • Апеляційний суд Полтавської області запровадив обмін електронними документами
10:15, 27 вересня 2013 р.

Апеляційний суд Полтавської області запровадив обмін електронними документами

З 17 червня 2013 року в Апеляційному суді Полтавської області здійснюється обмін електронними документами між судом та учасниками судового процесу (кримінального провадження) відповідно до Тимчасового регламенту обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, затвердженого наказом ДСА України від 07.09.2012 року № 105 (далі – Регламент). 

Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді. Станом на 25 вересня 2013 року таким правом скористались лише п’ять учасників судового процесу по справам, які розглядались судовою палатою з розгляду цивільних справ. Оскільки заявки були подані після судового розгляду, то заявникам були надіслані лише судові рішення. В разі надання  заявки разом з апеляційною скаргою особа буде повідомлена про дату та час розгляду справи за допомогою SMS-повідомлення.

Мають місце випадки, коли особи звертаються із заявою про отримання судового рішення електронною поштою без спеціальної реєстрації. Зважаючи на це, суд змушений відмовляти заявнику у його проханні.

 Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді по конкретній справі, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи в електронному вигляді по відповідній справі будуть надходити на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

Детальніше ознайомитись із порядком обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (кримінального провадження)  можна на сторінці веб-сайту Апеляційного суду  Полтавської  області на  офіційному веб-порталі «Судова влада України»http://pla.court.gov.ua в розділі «Інформація для громадян. Правова допомога».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...