• Головна
  • До кінця року в області завершать формування єдиної регіональної системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ
08:40, 27 вересня 2013 р.

До кінця року в області завершать формування єдиної регіональної системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського відбулося засідання круглого столу «Важливі кроки в забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України».

Круглий стіл присвячено обговоренню питань стосовно реалізації Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, узагальнення досвіду роботи дошкільних навчальних закладів щодо шляхів забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Учасниками даного заходу були завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів Полтавської області.

В роботі круглого столу взяв участь Коваль Олександр Миколайович, заступник голови обласної державної адміністрації який наголосив на тому, що дошкільна освіта переживає процес модернізації, спрямований на вдосконалення її змісту, осучаснення освітньо-виховних технологій, приведення їх у відповідність до вимог сучасного життя. Цей процес є безпосереднім втіленням соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

У виступах учасників круглого столу йшлося про те, що протягом поточного року в області відкрито 12 дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів. Планомірно здійснюється відновлення роботи раніше закритих дитсадків, відкриття закладів у пристосованих приміщеннях, створення навчально-виховних комплексів у сільській місцевості та повернення приміщень дитсадків з оренди. До кінця 2013 року очікується завершення формування єдиної регіональної системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ, при якому батьки матимуть можливість поставити кожну дитину в чергу не виходячи з дому.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...