• Головна
  • За необхідності опалення ввімкнуть раніше визначених термінів
15:23, 26 вересня 2013 р.

За необхідності опалення ввімкнуть раніше визначених термінів

З 1 жовтня підприємства теплоенергетики розпочнуть пусконалагоджувальні роботи, з 5 жовтня мають забезпечити опалення 100% об’єктів соціальної сфери, з 15 жовтня – забезпечити опалення 100% житлового фонду. 

Однак, в тих регіонах, де середньодобова температура повітря буде нижчою восьми градусів протягом трьох днів, опалення розпочнуть швидше. У Івано-Франківську в ході виїзного засідання колегії Мінрегіону під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула підбили підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, пише kmu.gov.ua

Урядом було поставлене завдання завершити підготовку об’єктів соціальної сфери – до 1 вересня,  житлових будинків та теплових господарств – до 1 жовтня. В установлені терміни завершено підготовку до опалювального періоду 100% шкіл і дитячих садків (19,5 тисяч та 14 тисяч відповідно).

Завершується підготовка житлових будинків — підготовлено 98% від запланованих обсягів, об’єктів теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства – 99% від запланованих обсягів, спеціалізованої техніки – 97%.

З 1 жовтня в областях почнуть працювати робочі групи Мінрегіону, які перевірятимуть проведення пусконалагоджувальних робіт і початок опалювального періоду.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...