• Головна
  • Переможцем конкурсу «Панацея-2013» у номінації «Аптечна мережа року» визначено «Полтавафарм»
13:12, 26 вересня 2013 р.

Переможцем конкурсу «Панацея-2013» у номінації «Аптечна мережа року» визначено «Полтавафарм»

З нагоди Дня Фармацевтичного працівника у приміщенні Національного палацу мистецтв «Україна», відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2013».

Премія «Панацея» — це професійна нагорода представників фармацевтичного ринку України, володарів якої визначають за результатами комплексних маркетингових досліджень, що проходять на території всієї України.

Віце-прем`єр-міністр України Костянтин Іванович Грищенко передав слова привітання Президента України Віктора Януковича.

За чотирнадцять років існування конкурс «Панацея» посів почесне місце й набув вагомого статусу серед фахівців фармацевтичної галузі, став визначною подією та комунікаційною платформою для української фармацевтичної спільноти. Конкурс об’єднує всіх учасників фармацевтичного ринку, які працюють на території України: вітчизняних та іноземних виробників лікарських засобів, дистриб’юторів, провізорів, фармацевтів, науковців, державних службовців і студентів.

Знаковою подією для фармацевтів Полтавщини стало те, що переможцем конкурсу «Панацея-2013» у номінації «Аптечна мережа року» визначено Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавафарм».

Статуетку «Аптечна мережа року» директору ПОКП «Полтавафарм» Наталії Стецюк особисто вручив Віце-прем`єр-міністр України К.І. Грищенко.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...