• Головна
  • Юристів з усіх районів області «підковують» в облдержадміністрації у законодавчих змінах
12:07, 26 вересня 2013 р.

Юристів з усіх районів області «підковують» в облдержадміністрації у законодавчих змінах

26 вересня 2013 року в приміщенні облдержадміністрації юридичним відділом апарату облдержадміністрації спільно з Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних  підприємств, установ і організацій   проведено семінар з працівниками юридичних служб райдержадміністрацій, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації .

З вступним словом виступив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації   Валерій Пархоменко.

«Законодавство сьогодні рухається вперед, і робота Полтавської ОДА направлена на максимально ефективну працю для надання послуг громадянам. Тому сьогоднішня тема буде пов’язана із практичним застосуванням законодавства щодо водних ресурсів, речових прав, земельних відносин законодавства про державну службу, протидії корупції», – відзначив Пархоменко.

Подібні семінари для юристів в Полтавській ОДА проводять щокварталу. Цього разу не тільки запросили для доповідей фахівців у різних законодавчих напрямках, а ще й роздали присутнім необхідну для роботи юридичну літературу.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...