• Головна
  • У Полтаві влаштують пікнік з кулінарним майстер-класом
16:29, 25 вересня 2013 р.

У Полтаві влаштують пікнік з кулінарним майстер-класом

У Дендропарку влаштують екскурсії, розкажуть про харчування та організують кулінарні майстер-класи.

29 вересня у Полтаві відбудеться захід «Зелений пікнік: екологія в тарілці».
У його рамках запланували велосипедну та пішу екскурсії. Говоритимуть не лише про історію Дендропарку, а й аспекти сталого харчування. Усіх учасників заходу почастують спеціально приготованими стравами та дадуть можливість спробувати власні сили на кулінарному майстер-класі «Мій пряник». Окрім цього полтавців вчитимуть майструвати екологічні іграшки з тканини.

Запрошують на «Зелений пікнік: екологія в тарілці» на 11:00. Учасники збиратимуться біля центрального входу до Дендропарку.

З собою для майстер-класу екологічної іграшки пропонують захопити носові хустинки, різнокольорові клаптики тканини, нитки та ножиці. А для майстер-класу «Мій пряник» — вологі серветки, щоб витерти руки до і після роботи.
За додатковою інформацією та реєстрацією бажаючих, звертайтеся за телефоном: 0503042030 та 0502076775
Організовують захід ПМЕГО Мама-86-Полтава, ГО «ВелоПолтава» та Полтавський осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва в рамках проекту «Тиждень екологічного споживача – 2013: стале харчування».

Довідково: «Тижні екологічного споживача» в Україні – тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній з актуальних тем сталого споживання – проводяться з 2012 року Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи та у співпраці з різними партнерськими організаціями.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...