• Головна
  • Полтавщина починає випробовувати свої тепломережі
14:59, 25 вересня 2013 р.

Полтавщина починає випробовувати свої тепломережі

У Полтавській області, у зв’язку з пониженням температурного режиму, починають проведення пробних топок всіх котелень, топочних, і в першу чергу – об’єктів соціальної сфери.

Про це повідомив сьогодні, під час розширеного засідання колегії Полтавської ОДА, директор Департаменту ЖГГ області Олександр  Тонков.

За його словами, відповідне наказали  в Мінрегіонрозвитку України.

«Ми вчора отримали доручення щодо термінового проведення пробних топок», – сказав Тонков.

Посадовець поінформував, що до 5 жовтня на Полтавщині мають підключити до опалення всі об’єкти соціальної сфери, а до 15 жовтня – 100% теплопостачання повинен отримати житловий фонд.

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, який вів засідання колегії, наголосив, що розпочати нормально опалювальний сезон – для області завдання наразі найважливіше.

 «Ми повинні нормально ввійти в опалювальний сезон. Таке завдання ставить перед нами Президент України, і у нас для цього є всі можливості. Хоча є нині в цьому питанні деякі складнощі у державі, в тому числі з розрахунками за російський газ. Але ми з вами маємо зробити все, щоб у нас не було ніяких місцевих проблем, які можуть викликати невдоволення населення», - сказав Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх на колегії.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...