• Головна
  • До Полтави завітали німецькі школярі з міст-побратимів
13:20, 25 вересня 2013 р.

До Полтави завітали німецькі школярі з міст-побратимів

27 школярів з міст Фільдера будуть проживати у полтавських сім'ях

Сьогодні, 25 вересня на міськвиконкомі відбулася урочиста зустріч полтавських школярів з однолітками з німецьких міст-побратимів Полтави Фільдера. По першого дня жовтня гості з Німеччини будуть проживати у полтавських сім'ях та пізнаватимуть традиції, культуру та побут нашої країни.

— Я потроху вивчаю українську мову, — говорить Франциска, мешканка Штутгарту. — Поки що знаю лише п'ять слів, але мовний запас буде звісно збільшений. У Полтаві я лише перший день, а попереду ще п'ять.

Урочистий захід за планом повинен був розпочатися о дев'ятій годині, однак почався трішки із затримкою, тому що не всі німецькі гості вчасно прибули. Загалом зал, в якому проходила зустріч, можна було умовно поділити на дві частини: з лівого боку сиділи полтавські учні, а з протилежного — німецькі. Протягом години гості переглядали презентацію нашої країни, яка транслювалася за допомогою проектору, виступ бандуристки, а на закінчення жителі міст-побратимів обмінялися подарунками та сувенірами.

— Партнерські відносини між нашими містами продовжуються вже 25 років, — говорить Оксана Деркач, секретар міської ради. — 2013 рік є ювілейним. Кожного року до нас приїжджають більше німецьких дітей, щоб познайомитися з країну взагалі та нашим містом. Це для нас дуже важливо, тому що німецькі діти будуть більше дізнаватися про нас та розповідатимуть потім у своїй країні про наші традиції, звичаї та свої позитивні емоції.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...