• Головна
  • У Полтаві презентували книгу про філармонію
12:04, 25 вересня 2013 р.

У Полтаві презентували книгу про філармонію

Сьогодні у Полтавській обласній раді презентували нововіддруковану книгу «Полтавська філармонія – 70». Її створили до відзначення 70-ї річниці від дня заснування Полтавської обласної філармонії. Видання вмістило архівні документи, понад 200 ілюстрованих матеріалів, спогади діячів з 1943 по 2013 . Також на його сторінках надрукували історію установи, біографії керівників та провідних артистів, творчих колективів. Книга складається з 5 розділів, містить 168 сторінок та виготовлена на високому поліграфічному рівні у видавництві ТОВ «АСМІ».
«Полтавська філармонія – особлива, бо робить неоціненну справу – несе і розвиває українську культуру. Сьогодні ми зібралися, щоб подарувати її кожному учаснику, організатору видання цієї книги. Добре, що є історія, і є про кого писати», – сказав голова Полтавської обласної ради Іван Момот.
Розділив радість створення цього видання і  директор Полтавської обласної філармонії 1973-2006 рр. Герман Юрченко. 
«На посаді директора філармонії я пропрацював 33 роки, я вважаю, що це була моя доля. Сьогодні свято, бо випустили таку книгу. Я думаю, що це дуже добре, це великий успіх Полтавської обласної філармонії», – повідомив Юрченко.

«Великий вклад у цю книгу працівників обласної філармонії та журналістів. Останнім часом дедалі більше популяризується в області і в Україні загалом книга, як така – і це правильно, бо «не хлібом єдиним живе людина». Ця книга з’явилася завдяки праці багатьох людей і увазі нинішньої влади, яка для таких проектів знаходить і кошти, і час.Президент України Віктор Янукович з метою популяризації читання сприяє розвитку книгодрукування в Україні», – зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Микола Перепелиця.
За словами, одного із упорядників видання Олександра Білоуська, «Полтавська філармонія – 70» – це заслуга колективу всієї філармонії. Подібної книги на Полтавщині немає.

Це один із перших досвідів області створення наукової біографії творчого колективу.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...