• Головна
  • Полтавці мають змогу переглянути унікальні архівні фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війни
16:30, 24 вересня 2013 р.

Полтавці мають змогу переглянути унікальні архівні фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війни

Полтавці мають змогу переглянути унікальні архівні фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війн

До надзвичайно важливої для нашого міста дати – 70-ї річниці визволення його від фашистських загарбників – та в рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «Пишаємось Великою Перемогою» міська організація Партії регіонів спільно з Полтавською міською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» організували виставку унікальних архівних фотографій Полтави часів Великої Вітчизняної війни.

Полтавці мають змогу переглянути унікальні архівні фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війни

Відкриття фотовиставки, що відбулося напередодні Дня міста, зібрало не лише представників депутатського корпусу, дорослих людей, але й чимало молоді. Це дуже позитивний момент, зазначає голова міської організації Партії Регіонів Оксана Деркач, адже мета заходу – привернути увагу саме підростаючого покоління до тих сторінок історії, які людство ніколи не повинне забути:

— Наша команда, підтримуючи Всеукраїнську Вахту Пам’яті, вишукувала ці унікальні фотографії, що лежали в архіві, з тим, щоб їх могло побачити якомога більше полтавців. Щоб ще раз згадати ті страшні часи і побачити, якою ціною виборювався мир. Щоб зрозуміти, з яких руїн піднялось наше славне місто. Щоб знов і знов вшановувати пам'ять ветеранів війни і праці, завдяки яким ми маємо світле сьогодення. На цих фото можна побачити і Білу Альтанку, і будівлі сучасної міської ради, театру імені Івана Котляревського, фотографії людей, що перебували в Полтаві в часи війни, і їх горя. Дати молоді зрозуміти ціну Перемоги і важливість збереження історії – наша задача і наша ціль.» Полтавці мають змогу переглянути унікальні архівні фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війни

— Я дійсно вражена! Дуже цікаві фотографії, я багато нового дізналася про Полтаву – це дійсно захоплює! І багато цікавих людей! – говорить студентка Світлана Якобенчук.

Сподобалась виставка і кременчужанину, а нині – полтавському студенту Сергію Омельяненку:

— Це ж наша історія. Ми повинні її знати! Надзвичайно сподобалось! Справжні фотохроніки!

— Наша мета — показати молоді те найдорожче, що маємо берегти – сторінки своєї історії, живі сторінки, — зазначає голова міського осередку «Молодих регіонів» Володимир Трегуб.

І дійсно – фотографії Полтави часів Великої Вітчизняної війни вражають, змушують відчути атмосферу відважної боротьби за Батьківщину, пройнятись духом нескореності визволителів міста, осягнути ціну мирного життя!

Усі бажаючі зможуть подивитися унікальні фото впродовж цього тижня на 1-му поверсі торгово-розважального центру «Київ».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...