• Головна
  • Полтавська область: рятувальники та працівники добровільного пожежного товариства переймаються безпекою громадян
16:13, 24 вересня 2013 р.

Полтавська область: рятувальники та працівники добровільного пожежного товариства переймаються безпекою громадян

З метою попередження виникнення пожеж, загибелі і травмування громадян на них та згідно завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, співробітниками Управління ДСНС України у Полтавській області проводиться відпрацювання населених пунктів області. Кожного року в період опалювального сезону в житловому секторі підвищується ризик виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних печей на твердому, рідкому чи газоподібному паливі.

24 вересня рятувальники спільно з представниками Полтавської обласної організації добровільного пожежного товариства України обговорили нагальні питання стосовно безпеки громадян в період опалювального сезону. Під час зустрічі було наголошено, що людям потрібно нагадувати про можливу небезпеку в разі ігнорування основних правил пожежної безпеки. Саме тому рятувальники постійно проводять профілактичну роботу з населенням, особливу увагу приділяють мешканцям приватного житлового сектору.

Зважаючи на завершення підготовки до опалювального періоду та різким пониженням температури повітря, деякі люди вже використовують пічне, газове опалення та інші додаткові прилади для обігріву.

Відразу ж після обговорення питань стосовно опалювального сезону, рятувальники та представники Полтавської обласної організації добровільного пожежного товариства України провели рейд по приватним житловим будинкам, аби дізнатися у якому стані знаходиться пічне обладнання та чи дотримуються люди правил пожежної безпеки.

Відвідавши оселі мешканців області стало зрозуміло, що переважна більшість людей відповідально ставиться до правил пожежної безпеки, намагається дотримуватися їх. Але не завжди господарі будинків відносяться з розумінням до дотримання правил пожежної безпеки. Вони вважають що в них усе гаразд. Така самовпевненість може завершитися гіркою трагедією. Є також сім’ї, де постійне вживання алкоголю вважається за норму, з такими дуже важко проводити роз’яснювальну роботу. І саме така категорія населення найчастіше потрапляє до зони ризику.

Крім профілактичних бесід, рятувальники вручали громадянам листівки з правилами пожежної безпеки, дотримання яких дозволить уникнути пожежі використовуючи пічне опалення у осінньо-зимовий період. Пічник – працівник Полтавської обласної організації добровільного пожежного товариства України надавав рекомендації населенню стосовно безпечного використання пічного та газового опалення.

Тож, аби ваше помешкання було затишним і теплим, а головне безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки! Дбати про власну безпеку - вирішує кожен громадянин, але слід пам’ятати про те, що порушення елементарних правил призводить до того, що зазнає збитків держава, люди втрачають майно, а головне - життя, тому не варто зневажати цими правилами.

У ДСНС України у Полтавській області

Коментарі

Оголошення
live comments feed...