• Головна
  • В рамках бізнес – турсалону „Полтавщина-2013” укладено Меморандум про співпрацю з зарубіжними партнерами
11:31, 24 вересня 2013 р.

В рамках бізнес – турсалону „Полтавщина-2013” укладено Меморандум про співпрацю з зарубіжними партнерами

На перший Міжнародний бізнес – турсалон „Полтавщина-2013” завітали делегації з Республіки Грузії, Російської Федерації та Республіки Болгарії.

В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавською облдержадміністрацією та Адміністрацією Імеретинського краю Республіки Грузії. Від Полтавщини Меморандум про співпрацю підписав перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко та Амиран Дзотсенидзе від Грузії – перший заступник губернатора Имереті.

В Меморандумі йдеться, зокрема, про співпрацю та торговельне, промислове, інвестиційне та інші види економічного співробітництва, а також розвиток співробітництва у сферах культури, мистецтва та освіти.

Таке співробітництво дасть можливість створення сприятливих умов для розвитку господарсько – економічних взаємозв’язків між сторонами, обміну досвідом в різних галузях, надання необхідної юридичної та консультативної допомоги при налагодженні економічних контактів, а також сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу, збільшенню обсягів інвестицій в область та кількості робочих місць.

Свою співпрацю засвідчили в угоді м. Миргород та місто Горна Оряховіца (Республіка Болгарія), яку підписали мери цих міст Сергій Соломаха та Добромир Добрєв.

За пропозицією мера болгарського міста Горна Оряховіца (північно-центральна Болгарія) Добромира Добрєва прийнято рішення про відновлення побратимських зв'язків з містом Миргородом та укладено Угоду про співпрацю, в якій йдеться, що болгарське і українське місто реалізовуватимуть спільні проекти у сфері економіки і бізнесу, науки і техніки, збереження довкілля і соціального розвитку. Горна Оряховіца і Миргород розвиватимуть туристичні і спортивні зв'язки, обмінюватимуться творчими, дитячими і молодіжними групами, проводитимуть фестивалі і театральні форуми.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...