• Головна
  • Чергові перемоги полтавських тхеквондистів
12:31, 23 вересня 2013 р.

Чергові перемоги полтавських тхеквондистів

У Києві 19-21 вересня відбувся відкритий турнір з тхеквондо (ВТФ ) « Kyiv Open Cup » в якому взяли участь більше 250 найсильніших спортсменів з різних міст України . За призові місця виступили і представники Білорусі та Молдови.

Унікальним було відкриття змагань , на якому вперше в Україні виступала легендарна демонстраційна команда з Корейського навчального центру " Куккивон " . Це було дуже яскраве шоу , з прекрасною постановкою , складними акробатичними трюками , що розкриває всю красу і видовищність тхеквондо ВТФ .

У відкритті приймав участь президент НОК України Сергій Бубка. " Тхеквондо - це видовищний олімпійський вид спорту , який активно розвивається. Бажаю кожному учаснику успіхів і показати свій кращий результат" , - сказав Сергій Бубка. Президент НОК подякував Посольство Республіки Корея в Україні та спонсора Національного олімпійського комітету та турніру компанії "Самсунг " за підтримку розвитку спорту. "Уже протягом багатьох років ви активно підтримуєте олімпійський рух , як в Україні , так і в світі , вносячи вагомий внесок у популяризацію здорового способу життя" , - додав Сергій Бубка.

Представниками від Полтавської області стали:

Віталій Красніцький за вихід у фінал зустрівся з одним з найсильніших спортсменів у ваговій категорії Гігор Гусаровим ( Учасником Олімпійських Ігор з тхеквондо), результат 3 місце вагова 68кг .

Вікторія Іванюк - 2 місце , Краснолуцький Микола - 3 місце. тренер Михайло Шамян

У змаганнях з пумсе (формальні вправи) у віковій категорії 10-14 років клас "В" (до чорного пояса) взяли участь 15 спортсменів, серед яких був і Бєлінський Владислав вихованець Дмитра Моісеєнко результат 3-е місце!

Президент полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро, повідомив, що Змагання пройшли на дуже високому рівні, призери змагань були відзначені медалями , дипломами та спеціальними призами від генерального спонсора Samsung. З 5 учасників турніру 4 привезли до Полтави медалі, це дуже хороший результат!

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...