• Головна
  • Патріарх та віце-прем’єр у Полтаві розповіли про угоду з ЄС
15:32, 22 вересня 2013 р.

Патріарх та віце-прем’єр у Полтаві розповіли про угоду з ЄС

Із робочою поїздкою у Полтаві побували віце-прем’єр міністр Костянтин Грищенко та Святійший Патріарх Філарет. Кожен висловив свою думку щодо довгоочікуваної угоди між Україною та Євросоюзом.

Віце-прем’єр міністр України Костянтин Грищенко запевнив полтавців, що Україна готова до підписання угоди з ЄС:

– Я не бачу серйозних причин, які б завадили нам вийти на підписання під час Вільнюського саміту угоди про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. До цього перед нами стоїть ще вирішення низки надскладних питань, проте Президентом, урядом, фактично всіма політичними силами в Україні прийняті відповідні законодавчі акти, які сприяють підписанню угоди.

Філарет у свою чергу зазначив, що церква входження до ЄС підтримує:

– Не тільки наша церква, Київський патріархат, а всі християнські церкви України підтримують входження до Євросоюзу. Ми  підтримуємо, бо Україна, ще будучи Київською Руссю увійшла до союзу європейських країн. І сталося це саме після хрещення Русі. Ми не випадково цього року відзначали 1125-ліття Хрещення, а щоб нагадати, що наші предки теж хотіли до Європи. Держава стала могутньою на континенті. І європейські королі мали за честь поріднитися із дочками Ярослава Мудрого. Ми підтримуємо входження до Європи, бо це принесе значне економічне зростання Україні.

Проте входження до ЄС та прийняття певних законів єврозони зустрічає супротив в усіх релігійних конфесій. насамперед мова про неприйняття закону про одностатеві шлюби.

– Це великий гріх перед богом і ніколи церква такі закони не прийме. Ми знаємо, що не всі європейські держави цей закон прийняли, – наголосив Патріарх.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...