• Головна
  • На Полтавщині з робочою поїздкою перебував Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко
11:03, 21 вересня 2013 р.

На Полтавщині з робочою поїздкою перебував Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко

Він зустрівся з головою ОДА О.Удовіченком та провів розширене засідання обласного Комітету економічних реформ з питання «Стан впровадження реформ та соціальних ініціатив Президента України В.Януковича в області. Забезпечення захисту дітей та підтримка сімей з дітьми».

Також Костянтин Грищенко взяв участь у відкритті травматологічного відділення І міської лікарні, ознайомився з роботою ДСЮШ № 3, зустрівся з викладачами та студентами ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, провів брифінг для представників центральних та регіональних ЗМІ, ознайомився з роботою аптеки № 30, зокрема, впровадженням в області Пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, умовами соціальної реабілітації дітей-інвалідів у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та лікування хворих в обласному кардіологічному диспансері.

КостянтинГрищенко ознайомився з приміщенням облмуздрамтеатру ім. М.Гоголя, реконструйованого за кошти державного та обласного бюджетів, та записав інтерв’ю на ОДТРК «Лтава».

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...