• Головна
  • У Миргороді стартував Міжнародний бізнес-турсалон та виставка «Відпочивайте на Полтавщині!»
12:37, 20 вересня 2013 р.

У Миргороді стартував Міжнародний бізнес-турсалон та виставка «Відпочивайте на Полтавщині!»

Сьогодні у Миргороді урочисто відкрили Міжнародний бізнес – турсалон „Полтавщина-2013″ та туристичну виставку „Відпочивайте на Полтавщині!”.

Програма заходу передбачає урочисті збори з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні; проведення подіумної дискусії на тему „Партнерство влади і бізнесу – запорука сталого розвитку сфери туризму і курортів” (в рамках якої відбудеться підписання угод та меморандумів про співпрацю).

Як розповіла Новинам Полтавщини заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА  Лариса Оніщук, захід проводять з метою підвищення іміджу області, розвитку та популяризації національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між підприємствами і організаціями у м. Миргород Полтавської області  та на виконання соціальних ініціатив Президента України, реалізації в області Програми Президента України Віктора. Януковича „Україна для людей” і  обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

У роботі туристичної виставки беруть участь представники Волинської, Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей, 23-х районів Полтавщини та трьох міст обласного значення – Миргорода, Кременчука та Комсомольська. Також на заході будуть делегації з Республіки Грузія, Російської Федерації та Республіки Болгарія.

Сьогодні під час роботи туристичної виставки передбачили виступи творчих колективів, проведення майстер-класів майстрів декоративно- ужиткового мистецтва, презентація садиб сільського зеленого туризму, проведення інформаційного туру по Полтавській області.

Для гостей та учасників міжнародного бізнес – турсалону органзували театралізовану екскурсію у супроводі екскурсовода в образі М.В. Гоголя та туристичну велоекскурсію по м. Миргород „Миргородщини цілюще джерело”. Ще  – презентацію послуг ПрАТ „Миргородкурорт”.

Захід продовжиться і завтра – 21 вересня.

Під час інформаційного туру по Полтавській області, учасники Бізнес-турсалону зможуть ознайомитися із туристичною інфраструктурою Решетилівського, Козельщинського та Кременчуцького районів, оглянути виробничі потужності м. Кременчук: ПАТ „Кременчукм’ясо” (ТМ „Фарро”), туристичними комплексами „Потоки Хауз” та „Європа”.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...