• Головна
  • Команда ГУ Міндоходів Полтавщини виборола бронзу на спартакіаді серед команд силових структур області
11:04, 20 вересня 2013 р.

Команда ГУ Міндоходів Полтавщини виборола бронзу на спартакіаді серед команд силових структур області

Фінал спартакіади „Здоров’я” Полтавської організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” пройшов днями в обласному центрі. Збірна команда ГУ МІндоходів у Полтавській області взяла активну участь у цих змаганнях.

Команди з різних силових структур області змагалися за перемогу у 7 видах спорту, а саме у стрільбі з вогнепальної зброї, «міні» футболу, підтягуванні на перекладині, бігу на сто метрів, перетягуванні канату, гирьовому спорті та демонстрували силу в армреслінгу. Спортивне свято зібрало багато вболівальників та глядачів дійства.

За підсумками спартакіади збірна команда ГУ Міндоходів виборола першість у «міні» футболі, перетягуванні канату та у гирьовому спорті, а також третє місце у стрільбі з пістолету «Макарова».

Загалом в ході турніру спортсмени органів Міндоходів Полтавщини відстоювали честь служби на високому рівні та проявивши волю до перемоги вибороли в фіналі змагань третє загальнокомандне місце серед динамівських колективів правоохоронних органів області.

Перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко та заступник начальника УМВС України у Полтавській області Ігор Савченко привітали учасників спартакіади та побажали й надалі підкорювати не лише спортивні, а й професійні вершини.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...