• Головна
  • Журналісти області їздили у пресс-тур в Оржицький район
09:32, 20 вересня 2013 р.

Журналісти області їздили у пресс-тур в Оржицький район

Представники провідних Полтавських ЗМІ їздили у прес-тур Оржицьким районом, щоб на місцях вивчити стан реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення якісних умов життя громадян. Завітали, зокрема, до села Великоселецьке, де відвідали низку соціальних об’єктів.

«З кожним роком наше село оновлюється. З’явилося вуличне освітлення. Працює пекарня, олійниця, ввели у дію нову свердловину, будуємо нову церкву. Зробили капітальний ремонт школи, зараз реконструюємо ФАП. Є гуртожиток для людей похилого віку, що існує для того, щоб люди могли одиноку старість прожити у цьому будинку достойно. Для цього потрібні великі кошти, але нам усе це вдається завдяки вмілому та турботливому керівнику господарства СТОВ «Селецьке», депутату районної ради Володимиру Стилику», – розповіла голова профкомітету СТОВ «Селецьке» Надія Ярмош.

За її словами, цьогоріч на ремонт школи використали 42 тис. грн. Велику увагу приділили оздоровленню і відпочинку дітей. Влітку 20 школярів мали можливість відпочити у Новосанжарському санаторії – профілакторії «Антей», побували на екскурсії на кондитерській фабриці у Кременчуці. На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» відпочили влітку діти усіх пільгових категорій.

«Перед собою ми ставимо завдання закінчити будівництво Свято Миколаївської церкви, завершити ремонт на ФАПів», – зазначила Ярмош.

Щороку учні шкіл Оржицького району приїздять у ліси, створюють наметове містечко та відпочивають на екологічно чистій природі.

«Піклуюся за соціальну сферу села, бо хотілося б щоб воно було найкращим у районі. Знаходимо усі можливості і кошти, щоб покращити життя населення, і щоб їхні мрії збувалися. Добре, що нині на державному рівні Президент України Віктор Янукович веде політику, що включає в себе покращення якості життя для сільського населення. Адже люди що у селі, що у місті мають однакові права – тож і якість надання послуг у різних населених пунктах теж не повинна різнитися», – сказав керівник СТОВ «Селецьке» Володимир Стилик.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...