• Головна
  • Полтавщина вперше за багато років отримала від держави гроші на опалювальний сезон
15:04, 19 вересня 2013 р.

Полтавщина вперше за багато років отримала від держави гроші на опалювальний сезон

Уперше за останні роки з державного бюджету надали суттєву грошову підтримку Полтавській області перед опалювальним сезоном. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко під час робочої поїздки в Чутівський район.

«Не зважаючи, що нині є  проблеми з бюджетом і казначейством, ми цього року отримали 16 млн грн  перед початком опалювального сезону на його потреби. На моїй пам’яті  - це унікальний випадок, коли так потурбувались про цю сферу на рівні держави», – сказав Животенко.

Посадовець додав, що такий крок, ймовірно, означає,  що найвищому рівні переглянули деякі пріоритети:

«Це говорить про те, що змінилося ставлення до такої важливої сфери, як комунальне господарство, підготовка  до зими. Як правило – це та галузь, яка завжди фінансувалася за залишковим принципом – «на тобі Боже, що мені негоже», або  діставалось їй те, що залишиться від усіх інших  сфер , зазвичай –  нічого не залишалося», – повідомив Животенко.

Фінансова підтримка допомогла владнати багато нагальних потреб:

«Завдяки цим грошам нам вдалося через казначейство позакривати «найгарячіші» теми – ремонт дахів, заміна котлів, очисні споруди і т. д.», – розповів Животенко.

 З огляду на такий державний крок,  Віктор Животенко висловив переконання, що і надалі на найвищому рівні  відводитимуть чільне місце питанням комунальної сфери.

«Я думаю, що це не останні кошти. У нас ще є час до початку опалювального сезону», – сказав Животенко. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...