• Головна
  • Полтавські студенти та історики будуть збирати спогади ветеранів
14:31, 19 вересня 2013 р.

Полтавські студенти та історики будуть збирати спогади ветеранів

У приміщенні обласної організації письменників пройшла презентація незвичного проекту

Сьогодні, 19 вересня у приміщенні Полтавської обласної організації національної спілки письменників України відбулася презентація проекту "Пам'ять єднає покоління: усна історія Полтавщини.  На цю подію зібралися письменники, представники організації та студенти педагогічного університету, які повинні взяти активну участь у самому проекті.

— Я раніше вже брала участь у подібних проектах, — розповідає Олена Білик, студентка педагогічного університету. — Минулого року в мене була історія бабусі, про ті лихоліття життя, які вона пережила. Що буде цьогоріч у мене я ще не знаю.

За словами організаторів, зацікавлені люди будуть збирати спогади свідків історичних подій у чотирьох районах Полтавщини — Полтавському, Лубенському, Семенівському та Карлівському.

— Проект запрошує до співпраці педагогів, істориків, науковців та тих людей, які цікавляться історією, — говорить Олена Гаран, українська поетеса, член Національної спілки письменників України. — Проект багато в чому дискусійний, але ми поки що лише фіксуємо результати, які зможемо досягти.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...