12:07, 19 вересня 2013 р.

Собаки допомагають людям.

Чотирилапі  правоохоронці добре  допомагають  у  виявленні  наркотичної  речовини міліціонерам,  за  три  дні працівники  лінійного  відділу  на  станції Полтава  вивили  три  таких  факти…

Усім відомо що здібності службових собак давно використовують у роботі різні служби у тому числі і міліція, для виявлення викрадених речей, вибухівки, наркотичних засобів, та інше. У виявленні  наркотичної  речовини міліціонерам  добре  допомагають  «чотирилапі правоохоронці» Якщо людина  може  не помітити  те що приховує  злочинець,  то  від  собаки  це  важко  буде приховати.

Ось  і  цього  разу  під  час  супроводження  потягів наряд патрульної  служби   міліції на  станції Полтава та кінолог зі  службовою  собакою  проходив  по  вагонам,  з  метою профілактики  недопущення  розповсюдження  та  перевезення  наркотичних засобів залізничними  шляхами.

На перший погляд це звичайна перевірка документів, і ніякої підозри у працівників міліції даний громадянин не викликав, вони перевірили документи тай збирались піти далі, а ось пес чомусь дуже не хотів від нього відходити, саме це і змусило міліціонерів провести більш ретельну перевірку. Громадянину запропонували викласти зміст кишень, нічого підозрілого не виявилось, але пес не находив собі місця, при  огляді  речей  виявилось що у звичайній пачці цигарок мається ще паперовий згорток, саме на нього і реагує пес. На  питання міліціонерів,  молодик  відповів – що у згортку, речовина  рослинного  походження  зеленого кольору в подрібненому стані,

це – конопля, яку він знайшов в лісосмузі біля села Терешки.

Чоловіка було затримано і доставлено у відділок. При встановлені особи правоохоронці з’ясували, що він мешканець м. Полтава 1971 р.н., на життя заробляє тимчасовими заробітками, слід зазначити що в минулому мав проблеми з законом саме за зберігання наркотичних засобів.  Речовий  доказ було  вилучено  та  направлено  на дослідження.

Ще  два  факти  було виявлено під час відпрацювання території оперативного обслуговування, порушниками  виявилися  громадяни Полтавського  району 1971 та 1985 р.н. при  огляді  особистих  речей в них було вилучено  паперові згортки з наркотичною речовиною рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, близько 20 гр. які пояснили  це конопля, яку вони знайшли  у  лісосмузі  і вирішили  оставити  собі  для  властного  вживання  без  мети  збуту.

По всім фактам розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 309 КК України, санкція статті передбачає покарання - у вигляді штрафу або позбавлення волі до 3 років. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...