• Головна
  • Для полтавських школярів провели відкритий урок про Велику Вітчизняну війну
11:32, 19 вересня 2013 р.

Для полтавських школярів провели відкритий урок про Велику Вітчизняну війну

Сьогодні у Державному архіві Полтавської області для учнів 11 класу Полтавського багатопрофільного міського ліцею ім. І. П. Котляревського провели відкритий урок, присвячений 70-річчю визволення Полтави від фашистських загарбників.

«Урок цей незвичайний, це дотик до історії нашого краю. Ми сьогодні запросили школярів до Державного архіву, бо зрозуміти події Великої Вітчизняної війни можна тільки тоді, коли доторкнешся не до сухої книги, а до архівного документу. Тут учні мають змогу побачити ті унікальні документи, які були у роки окупації та післявоєнний період. Та на світлинах роздивитися якою була Полтава у ці трагічні роки. Вивчаючи історію ми повинні дати дітям можливість сформуватися так щоб вони були людяніші та пам’ятали історію. У руках сьогоднішньої молоді майбутнє нашої держави. Як ми їх сьогодні налаштуємо, так вони і будуть жити та розвиватися, тому соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» багатогранні і покладені на виховання національної свідомості молоді», – розповів заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко.

За словами організаторів, мета уроку – ознайомити учнів з документами та матеріалами Державного архіву Полтавської області, що свідчать про особливості окупаційного режиму міста Полтави у 1941-1943 рр., героїчну боротьбу полтавців проти фашистів та визволення Полтави військами Степового та Воронезького фронтів у вересні 1943 р.

Під час проведення відкритого уроку проходила бесіда Валерія Пархоменка із учнями як про героїчне минуле, так і про сьогодення нашого краю.

Другу частину уроку провів заступник директора Державного архіву Полтавської області Тарас Пустовіт.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...