
15:25, 8 вересня 2024 р.
Надійне джерело
Зеленський призначив собі двох радників

Ілюстративне фото
Президент Володимир Зеленський 8 вересня призначив собі двох радників, а очільнику Офісу президента Андрію Єрмаку двох заступників.
Про це йдеться з його указу на сайті Офісу.
Радниками президента з питань комунікацій став Дмитро Литвин, а зі стратегічних питань – Олександр Камишін
Інший указ стосується звільнення Віктора Микити з посади голови Закарпатської ОДА та призначення заступником керівника ОП.
Окрім нього, таку ж посаду отримала ексміністерка Ірина Верещук.
Нагадаємо, 5 вересня в Україні оголосили імена восьми нових міністрів.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:23, 21 червня
13:33, 21 червня
43
16:41, 25 червня
85
15:17, 22 червня
12:35, 25 червня