• Головна
  • Миргородські рятувальники отримали від німців автодрабину
15:31, 18 вересня 2013 р.

Миргородські рятувальники отримали від німців автодрабину

Днями у Миргородському районному відділі, у рамках міжнародного проекту «Миргородський проект», німецька делегація передала пожежну автодрабину.

Співпраця німців та рятувальників була започаткована ще кілька років тому. В рамках акції, у 2004 році, вогнеборці для успішного виконання бойових завдань, отримали автоцистерну «Мерседес». Цьогорічне надбання, також допоможе рятувальникам ефективніше виконувати роботу. Автодрабина IFA WL-50 має довжину дробини 30 метрів, що дозволить, в разі надзвичайних подій, швидко дістатися до найвищих поверхів будинків, евакуювати громадян та ліквідувати пожежу.

На урочистій передачі техніки були присутні представники Німеччини: доктор медичних наук Руді Безенбрух, професор медичних наук Манфред Рюмланд, лікар кардіолог Крістіан Коте, а також представники місцевого самоврядування та особовий склад Миргородського районного відділу та державної пожежно-рятувальної частини №17.

Як запевнили рятувальники та представники німецької делегації, співпраця двох країн буде продовжуватися і надалі, що дозволить не лише обмінюватися досвідом, а й покращити матеріально-технічний стан пожежно-рятувальних частин.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...