• Головна
  • Прокуратура Полтавщини повернула право 662 селянам розпоряджатися землею
15:05, 18 вересня 2013 р.

Прокуратура Полтавщини повернула право 662 селянам розпоряджатися землею

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 22 липня та рішеннями господарського суду Полтавської області від 10 вересня цього року задоволено 3 позови прокуратури Полтавщини.

Визнано недійсними 7 розпоряджень голови Шишацької райдержадміністрації про затвердження технічної документації із землеустрою, якими було посвідчено державний акт на право спільної часткової власності громадян-співвласників землі та майна СТОВ «Воскобійники».

За словами начальника відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області Юлії Снісаренко, вищезгаданими розпорядженнями земельні ділянки громадян загальною площею понад 600 га та вартістю більше 800 тис. грн. були передані СТОВ «Воскобійники» у спільну часткову власність. Цим порушувались інтереси 662 власників земельних часток (паїв) на реалізацію своїх прав на землю.

«Тобто селяни були позбавлені можливості спадкувати, передавати в оренду або якимось іншим чином розпоряджатися своїми земельними ділянками», - роз’яснює Юлія Снісаренко.

Прокуратура повернула людям це право.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...