• Головна
  • Бібліотека ім. О. Гончара репрезентувала Полтавщину на Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові»
14:23, 18 вересня 2013 р.

Бібліотека ім. О. Гончара репрезентувала Полтавщину на Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові»

Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.Гончара представила область на 20-му ювілейному Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові», який проходив 11-14 вересня. Також відбувся й ІV Львівський бібліотечний форум, організований Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Програми «Бібліоміст».
Цьогорічна тема Бібліотечного форуму – «Бібліотек@ : Читай! Формат не має значення!». На Форумі бібліотечною спільнотою обговорювалися проблеми читання, використання електронних книг та електронних читанок, створення електронних бібліотечних колекцій, а також питання авторського права.
Учасники Форуму провели професійно-екскурсійний тур «Бібліотек@ – територія ідей» по бібліотеках м. Львова з метою ознайомлення з інноваційними послугами львівських книгозбірень. Заступники директора бібліотеки Сичова С.В. та Хоменко О.С. збагатилися новими і цікавими ідеями. Найближчим часом слід чекати на нововведення у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.Гончара!
Однією із яскравих подій Бібліотечного форуму було проведення флеш-мобу біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, в якому взяла участь завідуюча відділом соціокультурної роботи бібліотеки Рисенко Н.А. Метою цього заходу була популяризація творів Т.Г. Шевченка з огляду відзначення 200-річчя від дня його народження в 2014 році.
Відвідування Форуму видавців стало корисним у професійному плані й для завідуючої відділом комплектування бібліотеки Лебеденко Т.С.: у Форумі прийняли участь 220 видавництв, 360 авторів, були представлені близько 100000 видань із 20 країн світу, - є чим у найближчому майбутньому поповнювати бібліотечний фонд!
Участь у роботі найвідомішого в Україні книжкового Форуму такого серйозного представництва від Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва безсумнівно сприятиме запровадженню цікавих інноваційних проектів у цьому закладі, який вже зарекомендував себе як флагман просвітництва молоді Полтавщини.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...