• Головна
  • На сесії Полтавської облради вирішать, чи присвоювати ім’я Василя Кричевського краєзнавчому музею
17:01, 17 вересня 2013 р.

На сесії Полтавської облради вирішать, чи присвоювати ім’я Василя Кричевського краєзнавчому музею

За розпоряжденням голови Полтавської обласної ради Івана Момота 9 жовтня відбудеться вісімнадцята сесія облради шостого скликання.

Пленарне засідання розпочнеться о 10:00 у залі засідань обласної ради за адресою вулиця Жовтнева, 45.

На розгляд винесені 22 питання. Серед них – присвоєння полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського, імені В.І. Литвиненка Комунальному вищому навчальному закладу І рівня акредитації Полтавської обласної ради «Кременчуцький медичний коледж». Внесуть зміни до обласного бюджету на 2013 рік. Голосуватимуть також за перерозподіл мисливських угідь у Решетилівському районі.

Переважна більшість питань стосується внесення змін до регіональних програм, а також надання дозволу на розробку та користування надрами у Полтавській області. Одне з питань присвячене внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року «Про прийняття цілісних майнових комплексів (майна) станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області».

Розглянуть питання про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо відшкодування коштів з Державного бюджету по різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення.

На сесію запрошені голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...