• Головна
  • Прокуратура області виявила випадки, коли у засуджених не вилучили водійські посвідчення
15:04, 17 вересня 2013 р.

Прокуратура області виявила випадки, коли у засуджених не вилучили водійські посвідчення

Органи прокуратури області перевірили дотримання вимог законодавства працівниками кримінально-виконавчих інспекцій, територіальних органів внутрішніх справ, спостережних комісій тощо.

Перевірка виявила кілька фактів, коли у засуджених, які позбавлені права керувати транспортними засобами, не були своєчасно вилучені водійські посвідчення.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Микола Дацій, це сталося внаслідок неналежного обміну інформацією між ДАІ та кримінально-виконавчими інспекціями.

«Посвідчення повинні вилучати працівники ВДАІ і повідомляти про це кримінально-виконавчу інспекцію. У виявлених 4 випадках цього зроблено не було, адже засуджені сказали, що загубили документи. Проте жодної інформації з приводу до інспекції так і не надійшло», - говорить М. Дацій.

Також прокуратура встановила непоодинокі випадки неналежної індивідуально-профілактичної роботи із засудженими дільничними інспекторами органів внутрішніх справ, ненадання їм необхідної соціально-побутової допомоги спостережними комісіями.

«Після втручання органів прокуратури зазначені порушення усунуті», - зазначає Микола Дацій.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...