• Головна
  • Полтавці відмовилися сплачувати нові тарифи ЖКГ і влаштували мітинг під міськрадою
14:30, 17 вересня 2013 р.

Полтавці відмовилися сплачувати нові тарифи ЖКГ і влаштували мітинг під міськрадою

Сьогодні, 17 вересня, під стінами Полтавської міської ради влаштували черговий мітинг.

Цього разу полтавці протестують проти підвищення тарифів ЖКГ.

– У мене пенсія тисяча гривень. Тариф підняли у три рази. Так із яких грошей мені жити? Чи думає наша влада про простих людей? Вони думають тільки про себе. Для мене важливо прийти сюди, щоб врешті ці люди почули. Нічого я платити не збираюся, – розповіла Любов Степанюк.

Організатори мітингу із ВО «Свобода» та партії «Удар» розповіли, що обрали саме сьогоднішню дату, бо 17 вересня за рішенням Антимонопольного комітету місквиконком повинен скасувати підвищення тарифів. До речі, на сесії міської ради деякі депутати пропонували відмінити прийняті тарифи на квартплату.

– Якщо тарифи не будуть скасовані, то через тиждень ми кожен принесемо своє сміття, за вивіз якого повинні платити такі гроші, до сходів міськради, – наголосив Юліан Матвійчук, голова Полтавської міської організації ВО «Свобода».

Народний депутат Сергій Каплін, який з’явився на акції перед поїздкою на сесію Верховної Ради, зазначив:

– За статутом міста Полтави, який нам залишив у спадок Анатолій Кукоба, прописане право полтавців вимагати позачергового скликання сесії міської ради. Тому ми повинні прийти сюди 27 вересня і вимагати, аби депутати з’явилися сюди і проголосували за скасування здирницьких тарифів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...