• Головна
  • 14-РІЧНА ШКОЛЯРКА ВИРІШИЛА НЕ ПОВЕРТАТИСЯ НАЗАД ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ
15:03, 16 вересня 2013 р.

14-РІЧНА ШКОЛЯРКА ВИРІШИЛА НЕ ПОВЕРТАТИСЯ НАЗАД ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Менше доби знадобилося співробітникам кримінальної міліції у справах дітей Автозаводського райвідділу міста Кременчука аби знайти дівчинку, яка не повернулася зі школи

По лінії «102» від вихователя «Кременчуцького реабілітаційного центру для дітей» надійшло повідомлення про те, що їх 14-річна вихованка пішла до школи, але назад не повернулась. Вранці дитина прийшла до школи з усіма вихованцями центру, але після уроків вирішила назад не повертатися, а пішла блукати. Також стало відомо, що дівчина приходила до своєї матері, взяла деякі речі і зникла.

Як повідомила Лариса Майоршина із прес-служби Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області, на пошуки втікачки вирушили оперативники кримінальної міліції у справах дітей Автозаводського райвідділу міста Кременчук.

Встановлюючи особу неповнолітньої, правоохоронці дізналися, що раніше вона мешкала в неповній сім’ї. Вихованням доньки її мати не займалася, Завдяки небайдужості сусідів про дитину дізналися правоохоронці і влітку 2013 року її було поміщено до «Кременчуцького реабілітаційного центру».

Тож враховуючи цю інформацію, оперативники розпочали пошуки вулицями міста, місцями масового скупчення людей — обійшли вокзали та розважальні заклади. І вже вранці неповнолітню знайшли в одному з покинутих будинків по вулиці Хорольській. Наразі дівчинку повернуто до центру, де відтепер її долею будуть опікуватися відповідні соціальні служби.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...