11:02, 16 вересня 2013 р.
У Полтаві презентували проект USAID “RESPOND”
У Полтавському обласному Центрі здоров’я відбулася презентація Проекту USAID “RESPOND” - «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні».
Мета цього проекту полягає у наданні допомоги різноманітним організаціям (і неурядовим, і державним) у організації роботи та розвитку нових ідей у сфері протидії та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.
Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Юрій Курилко, перший заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення Ніна Черняк, головний лікар Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру Володимир Печериця, головний лікар Полтавського обласного наркологічного диспансеру Ігор Мацицький, виконавчий директор БА «Світло надії» Максим Демченко, завідуючий сектором охорони здоров’я пенітенціарної служби Полтавської області Михайло Шондолі та заступник головного лікаря Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Катерина Михайлова зустрілися з представниками проекту - Аллою Бойко і Юлією Житковою, та обговорили механізм реалізації проекту та участі у ньому організацій, які працюють у сфері протидії та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.
Проект USAID “RESPOND” вже реалізується у 5 областях (Львівській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській) спільно з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні, Всеукраїнською Мережею людей, що живуть з ВІЛ/СНІД та Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами. На регіональних рівнях – у партнерстві з НУО, закладами охорони здоров’я, центрами соціальних служб. Цього року до проекту включили Полтавську, Черкаську та Запорізьку області.
Державні структури та неурядові організації зможуть отримувати спеціальні ваучери на навчання своїх фахівців новим формам роботи, для обміну досвідом з колегами з інших областей, залучення спеціалістів для вдосконалення роботи існуючої служби, та інші потреби. Для цього організаціям необхідно реєструватися на спеціальній інформаційній платформі проекту (Marketplace) і подавати заявку, або оголошувати про свої можливості у організації навчання для фахівців інших закладів.
Тривалість проекту 5 років (2012 – 2017).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:16, 7 грудня
10:32, 3 грудня
11:21, 5 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...