• Головна
  • «Антитіла» останній раз приїхали до Полтави зіграти стару програму
14:51, 15 вересня 2013 р.

«Антитіла» останній раз приїхали до Полтави зіграти стару програму

У концерт-холі «Villa Крокодила» відбувся концерт популярного поп-рок гурту. Розігрівав публіку харківський колектив We Are. І хоч вони в Полтаві не вперше, зал реагував досить стримано. За менше ніж півгодинний виступ харків’ян «ковбаситись» почали тільки під останні пісні. Настрій глядачів різко підскочив із виходом «Антитіл» на сцену.

Гурт відіграв півторагодинну програму, до якої увійшли його найвідоміші пісні «Вибирай», «Буду Вуду», «Невидимка», «Смотри», «Рожеві Діви» тощо. Концерт пройшов «традиційно добре» для Полтави. За два попередніх приїзди публіка встигла полюбити гурт і вивчити його пісні. Хіба що дівчата верещали трохи менше й не дарували солісту презенти, як це було на минулорічному виступі.

Соліст Тарас Тополя кожного концерту не втомлюється нагадувати, що його батько родом із Полтавщини.

— ­ Це моя мала батьківщина. Мені завжди приємно сюди приїздити. Тут дуже м’яка вода і дуже м’які люди, — зізнався зі сцени співак.

Крім цього, Тарас Тополя передав зі сцени слова кохання полтавця Юрія до його дівчини Олени. Загалом, романтичний настрій панував під час кожної пісні, а соліст закликав всіх обніматися, цілуватися та слати смс-ки мамам.

По завершенню Тополя проанонсував вихід третього студійного альбому «Над полюсами», презентація якого відбудеться у столиці 29 листопада. Ще пообіцяв обов’язково завітати до Полтави у рамках туру на підтримку нової платівки.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...