• Головна
  • Полтавці у вишиванках заспівали гімн біля Шевченка та білої альтанки.
21:15, 14 вересня 2013 р.

Полтавці у вишиванках заспівали гімн біля Шевченка та білої альтанки.

Полтавськими вулицями прокотився парад вишиванок. Близько двох сотень полтавців, вбрані у вишиванки, співали народних пісень та декламували гасла за українську культуру.Парад стартував у корпусному парку. Зробивши два кола парком, голосна колона вирушила до пам’ятника Тарасу Шевченку. Біля Кобзаря під національними стягами заспівали гімн України та рушили до білої альтанки. Там учасники продекламували вірш «Любіть Україну» Володимира Сосюри.

– Захід абсолютно аполітичний. Він покликаний показати, що громада може сама об’єднатися незалежно від влади та політичних партій, – розповів Олександр Коба, один із організаторів, голова громадської організації «Злам стереотипів».

Серед тих, хто прийшов на парад, були люди різного віку, соціального статусу, професій. Долучилися навіть велосипедисти.

– Ми предствляємо велогромаду міста. Ми, як патріоти, як люди, які пишаються тим, що українці, вирішили підтримати цю акцію. Зв’язалися з організаторамиі вони дозволили взяти участь і проїхати разом з усіма, – розповів Валерій Нурумов, керівник ГО «Велополтава».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...